Referencje Klientów

Consulting Service

Z Agencją Reklamową Chill Art współpracowaliśmy przy dużym projekcie promującym domeny europejskie wśród ponad 300.000 Abonentów korzystających z naszych usług w zakresie rejestracji i obsługi nazw domen internetowych.

W trakcie współpracy doceniliśmy przede wszystkim doskonałą komunikację pomiędzy naszymi działami marketingowymi, profesjonalne podejście do zgłoszonych potrzeb dotyczących promocji domen europejskich w Sieci a także przedterminowe zrealizowanie wszystkich powierzonych zadań.

Z przyjemnością polecamy Agencję Reklamową Chill Art jako partnera godnego zaufania.

 

Robert Siebielski

Prezes Zarządu

Consulting Service Sp. z o.o.

Impolex Best Tyres

Z ogromną przyjemnością polecam Państwu Agencję Reklamową Chill Art.

W trakcie współpracy pomiędzy Impolex Best Tyres, a Agencją Reklamową Chill Art, mieliśmy okazję poznać tę firmę jako rzetelnego i profesjonalnego partera.

Na uwagę zasługuje parterskie podejście agencji, terminowość, oraz doradztwo w zakresie reklamy i promocji w internecie, jak i pozostałych mediach.

Polecamy firmę Agencja Reklamowa Chill Art jako godnego zaufania partnera oferującego wysokiej jakości rozwiązania reklamowe.

 

Nadolski Sebastian

FHU Impolex Best Tyres

Biuro Rachunkowe - EBOR

Agencja Reklamowa Chill Art jest godnym zaufania partnerem w zakresie doradztwa i reklamy w internecie oraz mediach tradycyjnych. Dzięki działaniom powierzonym agencji zyskalismy mierzalne efekty przekładające się na założone przez nas cele.

Prace i zaangażowanie firmy Chill Art odznaczają się wysoką jakością oraz terminowością. Współpraca nawiązana jest w sposób prawidłowy z korzyścią dla Klientów.

Polecamy Agencję Chill Art jako profsjonalną z dużym doświadczeniem, zapewniających stałą współpracę i doradztwo w działaniach reklamowych.

 

Ewa Borkowska

Biuro Rachunkowe "EBOR"