Promocja sklepu internetowego

Wykorzystaj zwiekszającą się świadomość i zaufanie klientów do zakupów online. Wiemy w jaki sposób dotrzeć, pozyskać i utrzymać klienta. Generujemy ruch zainteresowanych klientów na stronie Twojego sklepu. Budujemy lojalność i rozpoznawalność marki w internecie. Wiemy jakie narzędzia wykorzystać by utrzymać klientów przy Twojej marce.

Nasz wiedza i doświadczenie pozwala na:

  • 1 Dotarcie do zainteresowanej grupy klientów
  • 2 Zainteresowanie ofertą Twoich klientów
  • 3 Wykorzystanie narzędzi do utrzymania klietów sklepu
  • 4 Zbudowanie zaufania i lojalności względem firmy
  • 5 Zwiększenie rozpoznawalności marki wśród konsumentów

Korzyści

Pozyskasz nowych klientów

Zwiększymy ruch na Twojej stronie internetowej, co przekłada się na Twoje zyski. Wśród odwiedzających są Twoi klienci! Dotrzyj do nich z nami.

Zbudujesz zaufanie do firmy

Dzięki odpowiedniej strategii komunikacji zbudujesz zaufanie do marki. Zyskasz lojalnych i zadowolonych klientów.

Trafisz do swoich klientów

Optymalizujemy wydatki i zwiększamy zyski dzięki kierowaniu reklam do osób zainteresowanych Twoimi produktami (Twojej grupy docelowej).

Skuteczne Narzędzia

Analityka internetowa

Analityka Internetowa pozwala na określenie wielu ważnych czynników, które mają ogromne znaczenie dla Twojego e-biznesu. Analizujemy, optymalizujemy witryny i zwiększamy zyski!

komunikacja marketingowa, strategie komunikacji marketingowej

Komunikacja marketingowa

Stworzenie spójnej strategii komunikacji marketingowej i określenie jej szczegółów, pozwala na budowę stabilnego biznesu w internecie oraz budowę lojalności klientów.

otymalizacja konwersji

Optymalizacja konwersji

Optymalizacja konwersji pozwala ona na znalezienie słabych stron witryny internetowej, uproszczenie ścieżek zakupowych i eliminację wąskich gardeł w procesie sprzedaży lub pozyskiwania kontaktów.

tworzenie sklepów internetowych

Sklepy internetowe

Dla skutecznego prowadzenia e-biznesu w internecie niezbędna jest sprawna, przygotowana platforma sprzedażowa wyposażona w odpowiednie elementy do obsługi zamówień, użytkowników oraz wysyłki towaru.

reklamy na social media, prowadzenie profili social media

Social Media

Budujemy wizerunek firmy w kanałach społecznosciowych. Dobieramy odpowiednie kanały social mediowe by angażować Twoich klientów i utrzymywać stałe relacje.

Kampanie Reklamowe

Realizację celu biznesowego osiągamy poprzez przygotowanie i realizację kampanii reklamowych online i offline. Pozwalają one na zainteresowanie potencjalnych klientów Twoją ofertą.

Pozycjonowanie

Rozumiemy jak ważne dla Twojego biznesu jest pozycjonowanie strony. Dzięki temu budujesz wizerunek swojej firmy i docierasz do klientów, którzy szukają to co Ty oferujesz.

konsultacje reklamowe, doradztwo reklamowe

Konsulting

Doradzamy najlepsze i sprawdzone rozwiązania uwzględniając specyfikę branży i plany rozwojowe Twojego biznesu. Porozmawiajmy o reklamie Twojej firmy.