Analiza i dobór kanałów komunikacji

Wykorzystaj potncjał komunikcaji z klientami. Wykorzystaj doświadczenie i skuteczne narzędzia, które pozwolą na optymalizacje kosztów reklamowych przy jednoczesnym zwiększeniu zysków z działań reklamowych i zwiększonej sprzedaży!

Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu gwarantujemy, że:

  • 1 Poznasz najlepsze źródła pozyskania klientów
  • 2 Zwiększysz sprzedaż dzięki starannie dobranym mediom
  • 3 Zmniejszysz koszty i zwiększysz zyski!

 

Korzyści

Trafisz do swoich klientów

Optymalizujemy wydatki i zwiększamy zyski dzięki kierowaniu reklam do osób zainteresowanych Twoimi produktami (Twojej grupy docelowej).

Skuteczne Narzędzia

segmentacja klientów

Segmentacja klientów

Segmentacja pozwala na kierowanie przekazów reklamowych do konkretnej grupy docelowej w miejscach styku. Poznanie swoich klientów pozwala na zwiększenie zysku. Bo wiemy kim są.

 

komunikacja marketingowa, strategie komunikacji marketingowej

Komunikacja marketingowa

Stworzenie spójnej strategii komunikacji marketingowej i określenie jej szczegółów, pozwala na budowę stabilnego biznesu w internecie oraz budowę lojalności klientów.

reklamy na social media, prowadzenie profili social media

Social Media

Budujemy wizerunek firmy w kanałach społecznosciowych. Dobieramy odpowiednie kanały social mediowe by angażować Twoich klientów i utrzymywać stałe relacje.

Kampanie Reklamowe

Realizację celu biznesowego osiągamy poprzez przygotowanie i realizację kampanii reklamowych online i offline. Pozwalają one na zainteresowanie potencjalnych klientów Twoją ofertą.

Kampanie Mailingowe

Stale zwiększamy stopień konwersji użytkowników w naszych kampaniach mailingowych. Budujemy listy mailingowe i tworzymy zautomatyzowane kampanie Nuturingowe. Tworzymy kompleksowe kampanie emailingowe.

Pozycjonowanie

Rozumiemy jak ważne dla Twojego biznesu jest pozycjonowanie strony. Dzięki temu budujesz wizerunek swojej firmy i docierasz do klientów, którzy szukają to co Ty oferujesz.

Reklama w wyszukiwarce

Zyskaj klientów kiedy Cię szukają! Informacje o Twojej ofercie pokażą się na pierwszych miejscach w wyszukiwarce Google, gdy użytkownik będzie szukał oferty, którą Ty posiadasz. Nie zmarnuj szansy!

reklama kontekstowa

Reklama Kontekstowa

Dotrzemy do Twojej grupy docelowej dzięki wyświetleniu reklamy na stronach dopasowanych tematycznie, dokładnie tam gdzie znajdują się Twoi klienci.