Zwiększenie zysku z ruchu na stronie

Jak dotrzeć do użytkowników zainteresowanych Twoją ofertą? Umożliwiamy pozyskanie wartościowego ruchu na stronie - użytkowników interenetu, którzy wiedzą czego szukają, a co Ty możesz im dać. Oto cała tajemnica sukcesu biznesu w internecie.

Czego możesz oczekiwać:

  • 1 Większej ilości zamówień / kontaktów
  • 2 Większego ruchu online - zainteresowanych klientów
  • 3 Określenie komunikacji z klientami
  • 4 Dotarcie do swojej grupy docelowej - Twoich klientów

Korzyści

Zbudujesz zaufanie do firmy

Dzięki odpowiedniej strategii komunikacji zbudujesz zaufanie do marki. Zyskasz lojalnych i zadowolonych klientów.

Zwiększysz ilość klientów

Dzięki optymalizacji witryny i usunięciu "wąskich gardeł" zwiększysz ilość udanych transakcji z użytkowników na swojej stronie.

Skuteczne Narzędzia

Analityka internetowa

Analityka Internetowa pozwala na określenie wielu ważnych czynników, które mają ogromne znaczenie dla Twojego e-biznesu. Analizujemy, optymalizujemy witryny i zwiększamy zyski!

komunikacja marketingowa, strategie komunikacji marketingowej

Komunikacja marketingowa

Stworzenie spójnej strategii komunikacji marketingowej i określenie jej szczegółów, pozwala na budowę stabilnego biznesu w internecie oraz budowę lojalności klientów.

otymalizacja konwersji

Optymalizacja konwersji

Optymalizacja konwersji pozwala ona na znalezienie słabych stron witryny internetowej, uproszczenie ścieżek zakupowych i eliminację wąskich gardeł w procesie sprzedaży lub pozyskiwania kontaktów.

reklamy na social media, prowadzenie profili social media

Social Media

Budujemy wizerunek firmy w kanałach społecznosciowych. Dobieramy odpowiednie kanały social mediowe by angażować Twoich klientów i utrzymywać stałe relacje.

Kampanie Mailingowe

Stale zwiększamy stopień konwersji użytkowników w naszych kampaniach mailingowych. Budujemy listy mailingowe i tworzymy zautomatyzowane kampanie Nuturingowe. Tworzymy kompleksowe kampanie emailingowe.

Reklama w wyszukiwarce

Zyskaj klientów kiedy Cię szukają! Informacje o Twojej ofercie pokażą się na pierwszych miejscach w wyszukiwarce Google, gdy użytkownik będzie szukał oferty, którą Ty posiadasz. Nie zmarnuj szansy!

reklama kontekstowa

Reklama Kontekstowa

Dotrzemy do Twojej grupy docelowej dzięki wyświetleniu reklamy na stronach dopasowanych tematycznie, dokładnie tam gdzie znajdują się Twoi klienci.

konsultacje reklamowe, doradztwo reklamowe

Konsulting

Doradzamy najlepsze i sprawdzone rozwiązania uwzględniając specyfikę branży i plany rozwojowe Twojego biznesu. Porozmawiajmy o reklamie Twojej firmy.